Garantijas

Ja pircējs matraci lieto pareizi un ievēro tā kopšanas instrukciju, tirgotājs piešķir izstrādājuma kodolam 2 gadu garantiju, sākot no iegādes brīža. Ja pamanāt izejvielu vai ražošanas tehnoloģiju defektu, sūtiet rakstisku pretenziju pēc adreses info@e-ciuziniai.lt . Kopā ar pretenziju Jums būs jāuzrāda PVN faktūrrēķins, apmaksas čeks. Ja šādu dokumentu nav, pretenzija netiek pieņemta. Iesniedzot pretenziju, matracim jābūt tīram un jāatbilst visām higiēnas prasībām.

Lietošanas un kopšanas instrukcija:
1. Lietojot matraci, tam jābūt novietotam uz lameļu redelēm, ko veido vismaz 24 lameļi – dēlīši.
2. Zem matrača pamatnes jābūt vismaz 4 cm gaisa spraugai.
3. Matracis ir izturīgs pret temperatūras svārstībām no 0° C līdz +50° C.
4. Sargājiet matraci no tiešajiem saules stariem un mitras vides, lai saglabātu matrača pārvalka krāsu ir pagarinātu matrača kalpošanas laiku.
5. Matrača pārvalku var noņemt un mazgāt vai ķīmiski tīrīt (skat. matrača pārvalka kopšanas simbolus).
6. Noņemot vai uzvelkot matrača pārvalku, esiet uzmanīgi, nesabojājiet rāvējslēdzēju.
7. Vairākas reizes gadā ieteicams matraci izvēdināt un mainīt tā puses.

Matracim ir raksturīga smarža, kas laika gaitā izzūd. Matračos izmantotais putu poliuretāns ir īpaši viegli uzliesmojošs materiāls. Aizdegšanās gadījumā nelielas liesmas dzēšanai izmantojiet ūdeni, sniegu, pulvera ugunsdzēšamo aparātu. Nolietotu putu poliuretānu var nodot otrreizējai pārstrādei vai nogādāt izgāztuvē. Matrača iepakojumam ir izmantota zemspiediena polietilēna plēve, kuru var nodot otrreizējai pārstrādei.


Par defektiem nav uzskatāmi gadījumi, kad:
1. Matrača kodola putu krāsa atšķiras no attēlā redzamās. (Putu poliuretāna krāsa neietekmē matrača kvalitāti. Krāsas tonis var atšķirties, taču matrača sastāvdaļas ir tādas pašas).
2. Matracis dabiski nolietojas, izmantojot to parastajā veidā, piem., atmosfēras faktoru iedarbībā mainās materiālu krāsas, nolietojas matrača pārvalks (rodas viļņojums, mainās izmēri, saveļas audums u.tml.), daļa no matrača kodola materiāliem kļūst mīkstāki.
3. Mainās matrača pārvalka izmēri, izmantojot matraci parastajā veidā.
4. Matrača virsma biežāk kļūst mitra no sviedriem (tādi materiāli kā viskoelastīgais poliuretāns var izraisīt pastiprinātu siltuma sajūtu un svīšanu.)