Ja jūs pareizi lietojat matraci un sekojat kopšanas norādījumiem, tirgotājs produkta kodolam no pārdošanas datuma nodrošinās 2 gadu garantiju. Ja atrodat izejvielu vai ražošanas tehnoloģiju trūkumus, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu info@e-matraci.lv. Pretenzijā iekļaujiet PVN rēķinu un maksājuma kvīti. Ja jums nav šo dokumentu, jūsu pieteikums netiks pieņemts. Kad teikts, matracis ir jātīra bez netīrumiem, un matracim jāatbilst visām higiēnas prasībām.


Lietošanas instrukcijas:

1. Matracim jābūt grilētam ar vismaz 24 gabaliņiem. galdi - lameles.

2. Zem matrača pamatnes jābūt vismaz 4 cm gaisa spraugai.

3. Matracis ir izturīgs pret temperatūras svārstībām no 0C līdz + 50C.

4. Nepakļaujiet matraci tiešiem saules stariem vai mitrai videi, lai aizsargātu matrača apvalka krāsu un pagarinātu tā kalpošanas laiku.

5. Matrača pārvalks ir noņemams, un to var noņemt vai ķīmiski notīrīt (sk. Apkopes simbolus uz vāka).

6. Uzmanieties, lai nesabojātu rāvējslēdzēju, noņemot pārsegu vai velkot to.

7. Mēs iesakām matraci vēdināt un pagriezt vairākas reizes gadā.Matracim ir raksturīga smaka, kas laika gaitā izbalē. Izmantotās poliuretāna putas ir viegli uzliesmojošas. Lai nodzēstu nelielu liesmu, ūdeni, sniegu, īpašu. ugunsdzēšanas pulveris. Nodilušās poliuretāna putas ir piemērotas pārstrādei vai atkritumu poligonam. Matrača iesaiņojums ir zema spiediena polietilēna plēve, kas piemērota pārstrādei.Par defektiem neuzskata:

1. Putu krāsa ir galvenais matracis, nekā parādīts fotoattēlā. (Poliuretāna putu krāsas neietekmē matrača kvalitāti, tās var atšķirties, bet kompozītmateriāli ir vienādi).

2. Nepareiza produkta lietošana normālas lietošanas laikā netiek uzskatīta par defektu. Parasti izmanto materiālu krāsas maiņu atmosfēras faktoru ietekmē, oderes nodilumu (piemēram, viļņus, izmēru izmaiņas, auduma gabaliņus), daļēji mīkstinātu materiālu (serdi).

3. Jebkādi veļas daudzuma defekti, kas radušies, normāli izmantojot matraci, netiek uzskatīti par trūkumiem.

4. Defekts netiek uzskatīts par pastiprinātu matrača virsmas mitrināšanu (tādi materiāli kā viskoelastīgais poliuretāns var nodrošināt lielāku siltumu, pastiprinātu svīšanu).