Viskoelastīgie matrači

Viskoelastīgie matrači pārstāv bezatsperu matraču grupu un tiek saukti arī par “slinko” putu matračiem. Viskoelastīgais matracis ķermeņa siltuma ietekmē pielāgojas tā apveidiem, bet pēc kāda laika atkal atgūst savu sākotnējo formu.

Viskoelastīgos bezatsperu matračus iesaka cilvēkiem, kuriem ir locītavu vai muguru sāpes, jo savu unikālo īpašību dēļ, tie nenospiež cilvēka ķermeņa daļas, līdz ar to tās saudzējot.

Šis matrača veids būs piemērots cilvēkiem, kuriem īpaši patīk silta guļvieta, jo viskoelastīgais materiāls labi uztur siltumu. Viskoelastīgajā materiālā neieviešas putekļu ērcītes, tāpēc tas ir piemērots arī cilvēkiem ar putekļu alerģiju.

Iegādājoties šo matrača veidu, jārēķinās, ka tam sākuma var būt specifisks aromāts, kas pēc kāda laika izzudīs.

Izvēlieties sev piemērotāko matraci un izbaudiet saldu miegu katru nakti!

Viskoelastīgie matrači

  • Apskatīt

Aktīvie filtri

Jauns

Matracis Jonė

€175,00

Vidēji ciets matracis, kas Jums būs lieliski piemērots, ja labprāt guļat uz stingras, tomēr ne ļoti cietas pamatnes. Ortopēdiski šis matracis būs piemērots cilvēkiem, kuri lielākoties guļ uz vēdera. Matrača augšējais slānis sastāv no 2 cm bieza Memospace™ putu materiāla, kas lieliski palīdz atslābināt ķermeni un izbaudīt patīkamu miegu.

Ja meklējat lielisku cenas un kvalitātes attiecību, šis matracis ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Tagad ikvienam pieejama ir maksimāla gaisa caurlaidība, ilgmūžība un lieliskas ortopēdiskās īpašības.

Iesakām cilvēkiem ar svaru līdz 100 kg. Matrača pārvalku var mazgāt līdz pat 60°C temperatūrā. Matracim ir 2 gadu garantija.

Jauns

Matracis Visco Basic

€190,00

VISCO BASIC – trīs slāņu 5 anatomisko zonu matracis ar viskoelastīgo poliuretāna putu slāni, kas pielāgojas ķermenim. 

Izturīga un ilggadīga pamatne ir veidota no HR un PUR poliuretāna putām, kas elastīgi pielāgojas cilvēka ķermenim, nodrošina mugurkaula atbalstu, netiek zaudēta sākotnēja forma. Atklāta materiāla struktūra nodrošina efektīvu gaisa cirkulāciju. Viskoelastīgais virsējais matrača slānis ir sadalīts piecās anatomiskās zonās, kas veido horizontālās rievas, tādejādi matrača guļamvirsmu padarot mīkstāku. Ķermeņas svars tiek vienmērīgi sadalīts, bet mugurkauls saglabā pareizu stāvokli miega laikā. Mīksts Frote aizsarpārvalks, viegli kopjams, noņemams, mazgājams 60 ºC temperatūrā. 

- Produkta pamatnei iesakām izvēlēties redeles, iespējams arī ar pozīcijas regulēšanas funkcijām.

- Ražots Čehijā.

- Garantijas termiņš 2 gadi.

Jauns

Matracis Jonė Plius

€195,00

Vidēji ciets, ērts divslāņu putu poliuretāna matracis. Tam ir septiņas anatomiskās zonas, lai īpaši pielāgotos Jūsu ķermeņa aprisēm, un mīksts 2 cm biezs Memospace™ putu slānis, lai nodrošinātu Jums visērtāko un patīkamāko miegu. Šis matracis garantē maksimālu ķermeņa un muskuļu atslābināšanos, lai no rīta Jūs pamostos atpūties un izgulējies. Ja meklējat lielisku cenas un kvalitātes attiecību, šis matracis ir tieši tas, kas Jums nepieciešams. Tagad ikvienam pieejama ir maksimāla gaisa caurlaidība, ilgmūžība un lieliskas ortopēdiskās īpašības.

Matrača augstums ir aptuveni 15 cm. Iesakām cilvēkiem ar svaru līdz 100 kg. Matrača pārvalku var mazgāt līdz pat 60°C temperatūrā. Matracim ir 2 gadu garantija.