Cena

Cena

  • €40,00 - €48,00

Segas

Kvalitatīvam un saldam miegam nepieciešams ne tikai labs matracis, bet arī ērts spilvens un silta sega. Piedāvājam mājīgas segas lieliskam miegam no dažādiem materiāliem – bambusa, lina un inovatīvas, vieglas poliestera šķiedras. Aplūkojiet mūsu piedāvājumu un izvēlieties sev piemērotāko!

Visas mūsu segas ir sertificētas atbilstoši Oeko-Tex® Standart 100 kvalitātes prasībām.

Sega ar bambusa šķiedru ir antibakteriāla, tajā neieviešas putekļu ērcītes un ir piemērota alerģiskie cilvēkiem. Sega ir dabiska, silta un viegli kopjama.

Sega ar lina šķiedru ir lieliska visiem gadalaikiem, tā karstā laikā atvēsina, bet vēsā – silda. Šī sega ir ražota nenodarot kaitējumu videi un izmantojot tikai augstas kvalitātes dabiskas sastāvdaļas.

Sega ar silikonizētu poliestera šķiedru ir īpaši viegla un pārsteidzoši silta. Segu drīkst mazgāt 60°C temperatūrā, kas nodrošina to, ka tiek iznīcinātas putekļu ērcītes un citas baktērijas.

Segas

  • Apskatīt

Aktīvie filtri

Jauns

Sega ar Linu

€40,90

Linšķiedras sega ir īpašs un unikāls lietuviešu produkts, kas radīts harmonijai ar dabu. Linšķiedra ir viena no vissenākajām Lietuvā izmantotajām dabiskajām augu šķiedrām. Linšķiedra ir gaisa caurlaidīga, ātri žūst, tāpēc vēsā naktī tā silda, bet karstā – atvēsina. Piemērota cilvēkiem ar jutīgu ādu.

Segas ar linšķiedru izceļas ar savu vieglumu un plānumu. Šo segu pildījumā izmantotas lina un kokvilnas šķiedras, kas izceļas ar savu dabiskumu.

Segas patīkamais un maigais audums izgatavots no kokvilnas un TENCEL® šķiedras, kas tiek iegūta no eikalipta koksnes celulozes. TENCEL® ir veselīga un ekoloģiska jaunās paaudzes gultas veļa, kas izgatavota no kokvilnas celulozes šķiedras. Šīs šķiedras ražošanas veids ir pilnīgi nekaitīgs videi.

Sega izceļas ar unikālu sastāvu, tās ražošanā tiek izmantotas dabiskas augstas kvalitātes izejvielas, kuru apstrādei netiek lietoti optiskie balinātāji.

Sega ir sertificēta atbilstoši Oeko-Tex® Standart 100 kvalitātes prasībām.

Jauns

Sega Seersucker

€41,90

Segas audums ir ļoti viegls, mīksts un īpaši patīkams pieskārienam. Tā galvenā ekskluzivitāte ir izcilā tekstūra, kas piešķir segai greznību un neatkārtojamību. Īpašās tekstūras audums nepieguļ ķermenim visā platībā, tādā veidā tas maksimāli uzlabo siltuma izkliedi un gaisa cirkulāciju.

Pildījumam izmantota īpaši viegla, mīksta, optimālu temperatūru uzturoša, silikonizēta poliestera šķiedra ar tukšu vidu (300g/m2).

Seersucker sega ir viegli kopjama, mazgājama parastajā veļas mazgājamajā mašīnā 60 °C temperatūrā. Ar šādu temperatūru ir pietiekami, lai tiktu iznīcinātas dažādas baktērijas un putekļu ērcītes, tādā veidā radot drošu un tīru vidi miegam.

Sega ir sertificēta atbilstoši Oeko-Tex® Standart 100 kvalitātes prasībām.

Jauns

Sega ar Bambusa šķiedru

€47,90

Segai piemīt antibakteriālas īpašības, tajā neieviešas putekļu ērcītes, un bambusa šķiedras dabisko īpašību dēļ tajā neiemetas pelējums. Sega piemērota alerģiskiem cilvēkiem, un tā ir sertificēta atbilstoši Oeko-Tex® Standart 100 kvalitātes prasībām.

Segas audums ar bambusa šķiedru ir mīksts un maigs, tas rada patīkami zīdainu sajūtu.

Gultas veļas smaku iemesls bieži ir baktērijas. Bambuss iznīcina baktērijas, tāpēc segai dabiski piemīt smakas iznīcinošas īpašības. 

Bambusa šķiedras lieliski uzsūc mitrumu un izžūst pat četras reizes ātrāk nekā kokvilna.

Bambusa šķiedras sega savu dabisko īpašību dēļ ir īpaši izturīga un gaisa caurlaidīga.

Sega ir dabiska, viegla un silta, tāpēc to var lietot visos gadalaikos.

Sega ar bambusa šķiedru ir viegli kopjama, to var mazgāt 40 °C temperatūrā.