Cena

Cena

  • €30,00 - €58,00

Citas preces

Mūsu e-veikalā ir pieejamas izturīgas gultas restes vairākos izmēros gan ar centrālo balstu, gan bez. Gultas restes tiek gatavotas no kvalitatīva koka materiāla un nostiprinātas ar elastīgiem kaučuka turētājiem.

Gultas redeles paredzētas, lai noturētu matraci vietā, nodrošinātu matrača atbalstu tā lietošanas laikā, kā arī ļautu matracī notikt gaisa apmaiņai. Gaisa apmaiņa ir svarīga, lai uzturētu matraci sausu un lai tas nezaudētu savas labās īpašības. 

Labs naktsmiers nav iedomājams bez kvalitatīvām gultas restēm. Aplūkojiet piedāvājumu un izvēlieties sev piemērotāko variantu!

Citas preces

  • Apskatīt

Aktīvie filtri

Jauns

Restes LR-G-50

€30,00

Šīs redeles izgatavotas no stingra un kvalitatīva līmēta finiera. 17 līstīšu (50 mm platas) stiprinājumiem izmantoti vienkāršie plastmasas turētāji. Atstarpes starp līstītēm ir 60 mm lielas, savukārt kopējais režģa augstums – 65 mm. Režģis ir salīdzinoši vienkāršs un lieliski piemērots pusaudžu gultām.

Jauns

Gultas redeles Daniel 5V

€57,00

Kvalitātīvas, stabilas lameļu redeles, tās sastāv no 28 līstītēm, kas ir pārklātas ar foliju un nostiprinātas ar elastīgiem kaučuka turētājiem. Stingrību nosaka redeļu centrālajā zonā esošas dubultās līstītes, bet centrālā gareniskā josla nodrošina papildu stabilitāti.

- Vislabāk piemērotas lateksa un poliuretāna putu, kā arī atsperu matračiem.

- Piemērots cilvēkiem ar ķermeņa svaru līdz 120 kg.