Ja pareizi izmantosiet matraci un ievērosiet kopšanas instrukcijas, tirgotājs produkta kodolam piešķir 2 gadu garantiju no pārdošanas datuma. Ja atrodat izejvielu vai ražošanas tehnoloģijas defektus, lūdzu, rakstiet mums uz e-pastu info@e-ciuziniai.lt. Pretenzijai pievienojiet PVN rēķinu un apmaksas kvīti. Bez šiem dokumentiem jūsu pretenzija netiks pieņemta. Pretenzijas gadījumā matracim jābūt iztīrītam, bez netīrumiem un jāatbilst visām higiēnas prasībām.

Lietošanas un kopšanas instrukcija:

1. Matracis jālieto uz gultas restēm ar vismaz 24 dēlīšiem – lamelēm.

2. Zem matrača pamatnes jābūt vismaz 4 cm gaisa spraugai.

3. Matracis ir izturīgs pret temperatūras svārstībām no 0C līdz +50C.

4. Nepakļaujiet matraci tiešu saules staru vai mitruma iedarbībai, tā jūs pasargāsiet matrača pārvalka krāsu un pagarināsiet matrača kalpošanas laiku.

5. Matrača pārvalks ir noņemams, to var mazgāt vai ķīmiski tīrīt (sk. kopšanas simbolus uz pārvalka).

6. Noņemot vai uzvelkot pārvalku, esiet uzmanīgi, lai nesabojātu rāvējslēdzēju.

7. Iesakām vēdināt un apgriezt matraci vairākas reizes gadā.

Matracim ir raksturīgs aromāts, kas ar laiku izzudīs. Putu poliuretāns ir viegli uzliesmojošs. Nelielas liesmas nodzēšanai izmantojiet ūdeni, sniegu, spec. ugunsdzēšanas pulveri. Nolietots putu poliuretāns ir piemērots pārstrādei vai jānogādā atkritumu poligonā. Matrača iepakojums ir zema spiediena polietilēna plēve, kas piemērota pārstrādei.

Par defektu netiek uzskatīts:

1. Matrača kodola putu krāsa ir citāda nekā fotoattēlā. (Putu poliuretāna krāsa neietekmē matrača kvalitāti, tā var atšķirties, bet sastāvdaļas ir vienādas).

2. Par defektu netiek uzskatīts preces nolietojums tās normālas lietošanas rezultātā. Normāla lietošana ietver materiālu krāsas izmaiņas atmosfēras faktoru ietekmē, pārvalka nolietojumu (piemēram, vilnīši, izmēra izmaiņas, bumbulīšu veidošanās uz auduma), materiāla (kodola) daļēju mīkstināšanos.

3. Par defektu netiek uzskatītas pārvalka izmēra izmaiņas normālas lietošanas rezultātā.

4. Par defektu netiek uzskatīts pastiprināts matrača virsmas mitrums (tādi materiāli kā viskoelastīgais poliuretāns var radīt lielāka siltuma, svīšanas sajūtu).

prakaitavimo pojūtį.)